Yönetim Kurul Başkanı Muhsin BİLGİ

1992 Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü
1997 yılından itibaren Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik belgesine hak kazanarak, kurucusu olduğu S.M.Mali Müşavirlik Bürosu vasıtası ile mesleğine devam etmektedir.
2013 Yılında KGK tarafından BD/2013/01984 Belgesiyle “Bağımsız Denetçi” unvanı almaya hak kazandı.
İngilizce bilmektedir.
M.bilgi@denetim24.com.tr

Yönetim Kurul Üyesi Recep DERİN

Üniversite 1981 İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye Bölümü
Master 1988 İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü
1999 dan günümüze kendi firmasını işletmekte ve yüksek kalibreli holdinglere danışmanlık yapmaktadır.
Bilgisayar programlarına hakim
İngilizce bilmektedir

R.derin@denetim24.com.tr

Çözüm Ortağımız Mustafa UĞURLU

1998 yılında ise İşletme Fakültesi’nden mezun olup yüksek Lisansı devam etmektedir. Medya sektöründe yöneticilik ve temsilcilikler yapmış olup, kendi ofisinde Mali Müşavir ve Bağımsız Denetçi olarak mesleğini ifa etmektedir. Aynı zamanda Bilirkişilik ve Kayyımlık yapmaktadır. Çeşitli vakıf ve derneklerde üst düzey yöneticilik görevlerinde bulunmuştur, ve bulunmaya devam etmektedir. 16 Mayıs 2010 tarihinde yapılan İsmmmo seçimlerinde, İstanbul Meslekte Birlik Grubundan, İstanbul Serbest Muhasebeci Mali müşavirler odası Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilmiş.
İngilize ve Arapca bilmektedir.
denetim@denetim24.com.tr

Çözüm Ortağımız Ali PINAR

Anadolu Üniversitesi, İşletme Fakültesi/ İşletme Bölümü Lisans, Trakya Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, İşletme Anabilim Dalı, Muhasebe ve Denetim Bilim Dalı Tezsiz Yüksek Lisans yapmış olup,
Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Ruhsatı bulunup KGK Bağımsız Denetçi Belgesi ne sahiptir.
denetim@denetim24.com.tr

Çözüm Ortağımız Fikriye ASLAN

Marmara Üniversitesi Muhasebe ve Anadolu Üniversitesi Muhasebe Finansman bölümlerini iyi derece ile bitirmiş olup Marmara Üniversitesi’nde Muhasebe Denetimi Yüksek Lisansını tamamlamıştır.
1988 yılında Mali Müşavir olarak atıldığı iş hayatına özellikle Adli Muhasebe ve Hile Denetimi konusunda uzmanlaşarak devam etmektedir. Halen Hukuk eğitimine devam eden Fikriye ASLAN bilgi ve tecrübelerini Kadir Has Üniversitesi’nde Muhasebe ve Finansman üzerine verdiği dersler ile pekiştirmektedir.
denetim@denetim24.com.tr