RSS denetim24

 • ERKEN EMEKLİLİK FORMÜLÜ 11/10/2019
  The post ERKEN EMEKLİLİK FORMÜLÜ appeared first on denetim24.
 • KANUNI DEFTERLERİ HER YIL YAZDIRIP ,ARŞİVLEMEK GEREKLİ ? AKSİ DURUMDA HEM VERGİ CEZASI ve HAPİS CEZASI ALABİLİRSİNİZ 07/06/2019
  The post KANUNI DEFTERLERİ HER YIL YAZDIRIP ,ARŞİVLEMEK GEREKLİ ? AKSİ DURUMDA HEM VERGİ CEZASI ve HAPİS CEZASI ALABİLİRSİNİZ appeared first on denetim24.
 • TÜRK VATANDAŞLIĞI MURACAATLARINDA UYGULAMADAKİ İncelikler 06/13/2019
  The post TÜRK VATANDAŞLIĞI MURACAATLARINDA UYGULAMADAKİ İncelikler appeared first on denetim24.
 • TEŞVİKLERDE DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR 03/30/2019
  ÖRNEKLERLE EK İSTİHDAM TEŞVİKİNDE ÖNEM ARZ EDEN HUSUSLAR; Yeni istihdam Teşvikinde önem arz eden hususlar  maddeler halinde  ; 1-İstihdam kapsamında bildirilen sigortalı ,kuruma 2018  yılında uzun vadeli sigorta kollarına tabi olarak en az sayıda... The post TEŞVİKLERDE DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR appeared first on denetim24.
 • Büyük Halk Ozanı Âşık Veysel ŞATIROĞLU Vefat yıl dönümünde 03/23/2019
  Merhabalar bir halk müziği aşığı olarak ve ayrıca bir müzisyen olarak usta Ozanımız olan Âşık Veysel hakkında ne kadar çok yazı yazılsa, anlatılsa yine az olacaktır. Büyük  Halk Ozanımız Âşık Veysel ŞATIROĞLU Vefat yıl... The post Büyük Halk Ozanı Âşık Veysel ŞATIROĞLU Vefat yıl dönümünde appeared first on denetim24.
 • Noter Satışı İle Alınan Araçlarda BA-BS Formlarında gösterilecek mi? 03/22/2019
  BA- BS Form larında özellik arz eden bir husus Noter satışı ile alınan Araçlarda işletmeler -firmalar  ay sonunda BA-BS Formlarında bildirimde bulunacaklar mı ? bu konuda netlik yok, BA-BS formu vermek zorunda olan mükellefler... The post Noter Satışı İle Alınan Araçlarda BA-BS Formlarında gösterilecek mi? appeared first on denetim24.
 • KONKORDATO ÖNCESİ ÇARELER VAR 02/28/2019
  KONKORDATO ÖNCESİ DE  ÇARELER VAR Ekonomideki daralma sebebiyle şirketlerimizin yaşadığı borçları döndürememe  sebebiyle yaşadıkları ekonomik darboğazda hukuki bir koruma olsun ,şirketler mağdur olmasın,ticaret devam etsin diye  konkordato durumu tercih edilir oldu. 15.03.2018 Tarihli icra... The post KONKORDATO ÖNCESİ ÇARELER VAR appeared first on denetim24.
 • MUHASEBE YAP 02/22/2019
  MUHASEBE YAP ! Genelde mali takvim başında bir önceki yılın muhasebesini işimizde ,hayatımızda ,evimizde, ofisimizde  yaparız ,bazı durumlarda mali takvim aranmadan muhasebe yaparız, o anlardan biride  SANDIK tır. 2019 yılı yerel seçimler,oda ve birlik ... The post MUHASEBE YAP appeared first on denetim24.
 • ŞİRKETLER TEKNIK İFLASTA? Ama ÖNERİMİZ DE VAR ! 09/08/2018
  ŞİRKETLER TEKNIK IFLASTA?  Ama ÖNERİMİZ DE VAR ! Ağustos ayında gerçekleşen kur artışları  döviz borçlu  şirketleri sermaye yetersizliğine sürükleyerek teknik iflas durumuna getirmektedir. Artan döviz kurunun  ŞİRKET Bilançolarında ,  Borcun  güncel değerleme yapılmasında  tüm... The post ŞİRKETLER TEKNIK İFLASTA? Ama ÖNERİMİZ DE VAR ! appeared first on denetim24.
 • Özel Şirket Doktorunuz Var mı? 06/22/2018
  Özel Şirket Doktorları hizmet vermeye başladı ,Nasıl mı? Ticari hayatımıza şirket doktorları da katıldı. Şirketleri özel teknikler ile check up yapılıp,şirket içi hasta hücreler tespit edilerek tedavi yapılması metodu. peki nasıl olmakta? Alanında uzmanlardan... The post Özel Şirket Doktorunuz Var mı? appeared first on denetim24.