Şirketler artık uluslararası ticarete giriş yaparak hem müşteri portföylerini genişletmek hem de daha fazla kazanç elde etmektedir. Dünya pazarı içerisinde yerini almak isteyen yatırımcı şirketler için uygun bir pazar kapısı açmak ve doğru yere yatırım yapılmasını sağlamak amacıyla uluslararası yatırımlar danışmanlığı hizmetini vermekteyiz.

Denetim24 olarak müşterilerimizin uluslararası arenada söz sahibi olmasını sağlamaktayız. Dünya ülkeleriyle yapılacak ticaretler öncesi, bu geniş ağın bir parçası olacak olan şirketler için yatırım ve ortaklık yapılabilecek fırsatları araştırıp müşterilerimize uluslararası yatırımlar danışmanlığı olarak çözüm ortağı bilinci ile yardımcı olmaktayız.

Denetim24’ün uluslararası yatırım danışmanlığı konusunda hizmetlerinden biri de siz değerli müşterilerimizin bu dünya ticaret ağında yaşayabileceği problemlere karşı tüm ülkelere karşı ilişkilerini en iyi verimi alacak şekilde geliştirme ve kontrolünü sağlamaktayız. Enerji sektörü, gıda sektörü, turizm sektörü, gayrimenkul sektörü, inşaat sektörleri başta olmak üzere tüm sektörlerin fırsatlarını araştırmakta ve sizlere doğru çözümler bulmak adına bu araştırmaları geliştirmekteyiz.

Denetim24’ün uluslararası alandaki bilgi ve tecrübesi ile siz değerli iş ortaklarımızı rakiplerine karşı her zaman bir adım önde olmasını sağlamaktayız.